Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

SHAME IN THE RED BULL COMPETITION....

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SHAME IN THE RED BULL COMPETITION....

Postby Guest » Sat Jun 28, 2003 7:34 pm

הרגע חזרתי מהתחרות שהתקיימה בכינרת מאוכזב מאוד מהתחרות הסיבה לכך היא חוסר ההגינות של השופט הראשי ועיוות החוקים שעל פי הם מתנהלת תחרות ,
הכל התחיל לאחר מקצה חצי הגמר שהתקיים ברוח של כ 20 קשר שלאחר 6 דק' מתוך ה 8 ירדה ל 15 קשר. מבחינתי היה לי מקצה מעולה שבסופו דורגתי במקום הראשון, אחרי דורג עפרי במקום השני ולישי במקום השלישי במרחק של כ 4 נק'
כאמור מקצה חצי הגמר עולים בו רק 2 ראשונים לשלב הגמר .
מבלי ידיעת המשתתפים מה התוצאות ולא מיוזמתם החליט השופט הראשי שיש לבטל את המקצה, לא ציינתי השופט הראשי הוא ידידנו (לשעבר) יניב ביטון מנהל הפורום של הקייטים .
בכל מקרה החלטה תמוהה ביותר מאחר והמקצה התחיל והסתיים כמתוכנן בלא טענות מצד הגולשים אולי למעט אחד.
מכייון ששאר השופטים חשבו שאין סיבה לבטל את המקצה החליטו לבסוף לבצע מקצה נוסף שתוצאותיו יתווספו למקצה הקודם .
ובמילים אחרות יניב נלחם שיאפשרו ללישי הזדמנות נוספת לעלות לגמר . זה מה שהוחלט מבלי לידע אותנו הגולשים על התוצאות , עכשיו תיראו אין לי ספק שלישי הוא גולש מצויין וידוע לכולם כמה הוא ויניב חברים.
אבל יניב אני חושב שמה שעשית זה בושה לך וכן אתה צריך להתבייש בעצמך כי לתחרות יש חוקים והמפסיד יוצא גם אם הוא הגולש הכי טוב וגם אם הוא חבר שלך לא היה קשה במיוחד לראות כמה רצית ש לישי ינצח וגם לא הייתה לי שום בעיה עם זה אם זה היה נעשה בדרך חוקית אבל מעולם לא נשמע דבר כזה של לבצע מקצה נוסף בגלל שרוח יורדת מ 20 ל15 קשר .
חבל שדווקא אתה שחשבתי אותך לאמין מכניס לתחרות את הדבר שאני הכי שונא וזה רמאות ומניפולטיביות , חשפת את פרצופך האמיתי ולא רק בפני אלא בפני כל מי שהשתתף או היה נוכך בתחרות , דיברת איתי על שיפוט מקצועי והעמדת את עצמך בתור השופט הראשי שמכיר את כל התרגילים ואת כל רמות הקושי . אבל כל זה לא היה שווה כלום כי בתוכך אתה ידעת מי אתה רוצה שינצח וכשראית שזה לא קורה ניצלת את מעמדך כשופט לשנות את החוקים . אני בטוח שבתגובתך אתה תישמע תמים כאילו שאין לך מושג על מה אני מדבר כי אחרי הכל מה שהיה היה ורק מי שהיה שם יודע את זה , אבל כמו שכבר אמרת לי הקהל הוא כלום לעומת "השופטים המקצועיים"
חבל שלא צילמתי אותך במהלך הגמר נראת יותר כמו מעודד של לישי מאשר שופט בתחרות קייט.
אולי זה נשמע לכם כמו התבכיינות אבל כשקבוצה מליגה ב' זכתה בגביע המדינה אני שמחתי בשבילהם ואף אחד לא אמר מכבי ת"א טובה יותר ונתן לה הזדמנות שניה.
אין לי טענות לגבי לישי ולהפך אני מברך אותו על הזכיה מגיעה לו. "השופט הראשי" נתן לו הזדמנות שניה והוא ידע לנצל אותה .
אני בטוח שהוא היה מרגיש כמוני אם במקצה שבו הוא ניצח את מרק שיין השופט היה דורש לבצע מקצה נוסף ואז הוא היה מפסיד .
אני יצאתי מאוכזב מאוד נתתי 100% מעצמי והצלחתי להגיע לגמר ועוד במקום הראשון לאחר שהובלתי על עפרי ועל לישי במקצה שהתחיל והסתיים כמתוכנן וכל זה נלקח ממני בצורה לא חוקית ע"י עיוות החוקים ומניפולציה של שופט שלא רצה שלישי יצא מהמשחק. לסיכום ביזיון
אם הייתם שם ואתם תומכים או מתנגדים למה שראיתם שם אני מבקש שתכתבו כאן את דעתכם , לי לקחו את כרטיס הטיסה להוואי אבל לפחות שכולם ידעו איך התנהלה התחרות.

Guest

Postby Guest » Sat Jun 28, 2003 7:51 pm

:( :( :(

Guest

Postby Guest » Sat Jun 28, 2003 8:42 pm

די מספיק להתבכיין
?למה בדיוק ציפית מתחרות של מוזמנים בלבד אגב מי ניצח את התחרות
Gastra - Naish or Aircrush?

Guest

massege 4 Nati

Postby Guest » Sun Jun 29, 2003 4:08 pm

שלום נתי !!!
אני מקווה שאתה מבין שאין לי שום טענה נגדך ואל צורת השיפוט שלך , אתה הייתה נוכך במקום וראית מה היה ומה קרה , את התוצאות כבר אי אפשר לשנות והתחרות כבר נגמרה כך שאין מה להסתיר יותר, הרבה עובדות חדשות בנוגע לתחרות מתגלות לי כל פעם כך שאם רק הייתי יודע עליהם בזמן כל זה לא היה קורה , תהליך קבלת ההחלטות לא היה חוקי וגם הפסיקות שהתקבלו לא היו חוקיות, אני לא יודע אם שמת לב אבל ממתי ולמה מארגן התחרות(שחר מ רד בול) מתערב בקבלת החלטות של שופטים מה הוא מבין בקייט? ,ומה לגבי הכרוז ברמקול במקרה הוא חבר בנבחרת של סרף פוינט ובמקרה הוא שייך לרד בול ובמקרה גם לישי. ובמקרה על כל קפיצה של לישי הוא הלהיב את הקהל בטירוף עוד לפני שהוא ביצע את התרגיל גם אם הוא לא עשה כלום אתה רוצה להגיד לי שכל זה לא עושה כלום גם לשופטים , העובדה ששופט ראשי מתנהג כמו מעודד של לישי , איך הוא יכול בכלל להתרכז בשאר המתחרים, איך אותו שופט מחליט לרצות לבטל מקצה שהתחיל והסתיים כמו שצריך אז מה אם לישי לא הצליח לגלוש זו בעיה שלו שהוא בחר לגלוש עם גלשן קטן . ואיך ולמה וממתי בתחרות שבה המפסיד יוצא מקבל המפסיד הזדמנות נוספת. למה במצב שלישי מפגר ב 4 נק מוסיפים שופט נוסף ? (כדי שיהיה לו יותר קל לצמצם את הפער )
נתי אתה אמין מאוד מבחינתי ואני בטוח שגם לך בתור שופט הפריע לראות את הדברים האלה קורים גם אם לא היית מעורב בהם , זה הפריע לרוב הקהל שהיה שם ופנו אלי המון אנשים שלדעתם המקצה שהיה הוא כשר לחלוטין . למה אי אפשר לעשות צדק??? י
אני אשמח לקבל את תגובתך הכנה,
אני השתתפתי בשביל הכיף ולקחו לי את כל הכיף של התחרות אני מאמין שגם אתה הרגשת איך לוקחים תחרות נהדרת וכיפית ומערבים בה אינטרסים אחרים בצורה מלוכלכת.
אני אחשוב פעמיים לפני שאגש להתחרות שוב ואני מאמין שרבים חושבים כמוני.

Guest

Postby Guest » Sun Jun 29, 2003 7:09 pm

גיל שלום.
לקחתי את הטלפון שלך ואני מבטיח לשוחח איתך בקרוב.
אני חייב לציין לכל איש שמתכוון לכנות אותך בכיין או כל ביקורת מעליבה שכזו שאומנם אני לא מכיר אותך לעומק אבל מהמעט שכן יצא לי להכיר אתה אחלה בן אדם .
לגבי התחרות אני יכול רק לאמר לך שבאמת ההחלטות נלקחו בתום לב ,אני מבטיח לך מהיכרות אישית שלשחר לא היתה סיבה להעדיף את לישי ,האינטרס שלו לא הוביל לכך (באופן אישי למארגן התחרות כמו גם לפני שנה היה אינטרס לראות כמה שיותר כוכבים נמצאים כמה שיותר גבוה -כמו ים אליהו שכמעט הפתיע שנה שעברה)ומשיחות איתו אני מבטיח לך שהוא עשה הכל כדי שהשופטים יהיו פתוחים לקבל החלטות אמיצות ובכך לא להיות שבויים בקונספט עצמי שלישי ועופרי הם הכי טובים ולכן ראויים לזכות בתחרות ,אלה להיות אובייקטיבים וע"פ אותם אמות מידה לשפוט את כולם,חבל יהיה לפגוע במארגני התחרות שרצו ליצור תחרות עיניינית מהנה ובכלל ארוע מדהים לספורט הקייט .
אני יכול להבטיח לך באופן אישי על עצמי ומשיחות עם שופטים אחרים ההחלטות נלקחו בכובד ראש כשהמטרה היתה להיות הכי פייר שאפשר ,לשחר כמנהל התחרות היתה השפעה על ההחלטות אך בהחלט הוא לא הטה אותם לכוון לישי אלה דיי שמר על האינטרסים של המתחרים האחרים .
ו

Guest

Postby Guest » Tue Jul 01, 2003 4:53 pm

שלום לכולם !!!!!
עקב בירור שעשה ערן אלוני (שופט בתחרות) הוכחה צידקתי שלא היתה שום סיבה לביטול המקצה פרטים נוספים בפורום של http://www.wind.co.il .
ובעצם הוספת מקצה נוסף נגרמה כדי להרגיע את השופט השנוי במחלוקת יניב ביטון שדרש ביטול המקצה ואיים בפרישה מהשיפוט לאחר שבקשתו נדחתה.

Yael
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby Yael » Tue Jul 01, 2003 5:25 pm

:-? הרבה חוקים ופרשנויות, קצת התבלבלתי
אבל מכל הנאמר שם ניתן להסיק שהביטול היה מוטעה רק לפי החוק
:הבא שערן אלוני תרגם

===============================================
PWA תרגום לחוק מס´ 52 של ה
לתחרות ביצועים תחת הכותרת: ביטול או דחיית מקצה
:52.1 ועדת התחרות יכולה
א. לפני תחילת המקצה לבטל או לדחות אותו מכל סיבה
ב. אחרי תחילת המקצה, לבטל אותו בגלל חוסר רוח או מכל סיבה אחרת שמשפיעה באופן ישיר על הגינות התחרות, הגבלת הזמן לביטול המקצה היא לא יאוחר מ- 5 דקות לאחר סיומו.

כלומר במילים אחרות – מותר וחוקי לחלוטין לבטל מקצה גם אחרי שהוא הסתיים כל עוד זה בטווח של 5
.דקות מסיום המקצה
===============================================
.למעשה, המקצה בוטל רק למחרת

אין לי ספק שהמסקנות הוסקו אפילו אם לא כולם מסכימים לגבי חקיות/אי-חוקיות
.הביטול

Guest

Postby Guest » Tue Jul 01, 2003 5:37 pm

יעל המקצה לא בוטל יום למחרת המקצה לא בוטל בכלל הוחלט להתחשב בגיל ולעשות מקצה נוסף יום למחרת על מנת לא לפסול את המקצה הטוב של גיל , גיל בהחלט היה טוב אבל ההחלטה של השופטים התחשבה אך ורק בו הוא היחיד שמתלונן אבל אם היו מבטלים את המקצה ולא היו מחשיבים אותו גיל היה אף למקום השלישי והיה בוכה על זה שביטלו!
התחשבו אך ורק בגיל בהחלטה הזאת !
גיל בכיין רציני ,
כול ההחלטות של השופטים היו חוקיות לחלוטין ואם לא חוקיות אז זה היה רק לטובת גיל!
אז שישב בשקט ויתאמן אולי שנה הבאה

Guest

Postby Guest » Tue Jul 01, 2003 5:48 pm

כמו שגיל מלכלך על המארגנים - קשה לי להאמין שהוא יוזמן שוב

Yael
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby Yael » Tue Jul 01, 2003 5:51 pm