Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

why two forums??

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Postby Guest » Sun Jul 20, 2003 10:45 pm

http://www.tothetopsite.tk/

! נסו אכשיו

Guest

Postby Guest » Mon Jul 21, 2003 8:22 am

הנה דוגמא מעולה למה שכתב גיל
גל גולשת קייט - ילדה בת 16
לבחורה אין שמץ של מושג בגלישת קייט בתחלס נכנסה לספורט לפני כשנה - התרסקה קשות בחוף בית ינאי כי ברוב טימטומה עשתה גרירות עכל החוף - חזרה לספורט לפני כמה חודשים עד היום עוד לא עברה את מחסום השלושה מטר בגלישה
מזיינת את המוח בכל אתר אפשרי על דברים שאין לה טיפת מושג אבל למי שלא מכיר נותנת ...לחשוב שהיא בעינינים - חותמת את שמה ב עופרי הוא המלך וכו וכו וכו ועכשיו היא מנהלת פורום קייט סרף
אני לא אומר שצריך להיות גולש טוב בכדי לנהל אתר כזה אבל צריך מינימום בגרות ומינימום ידע בספורט
אני מקווה שתעלם עכשיו משאר האתרים

Guest

Yaniv=out Yael = IN

Postby Guest » Mon Jul 21, 2003 9:13 am

וחוץ מזה יעל היא בחורה מאד מקסימה
שעושה את עבודתה בצורה הטובה
ביותר
:thumb: :thumb:

רונן

nir_
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby nir_ » Mon Jul 21, 2003 9:21 am

טוב הדוגמא על ה"גל" הזאת
היא סטייה מהנושא

בכל פורום יהיו את הילדים
זה לא קשור לנקודה

היא באותה מידה יכולה לכתוב גם פה

Guest

Postby Guest » Mon Jul 21, 2003 9:27 am

הדוגמא של גל " עופרי הוא המלך " הובאה כדי להמחיש שזה חשוב שיהיה יותר מפורום אחד
???תאר לך שהיה רק פורום אחד אותו היא היתה מנהלת

Guest

Postby Guest » Mon Jul 21, 2003 3:10 pm

שלום רב...
מי שכותב עליי את כל מה שהוא כותב שיהנה, אין לי מה להגיד על זה. אני כותבת מה שאני יודעת ואם גם לא שמת לב שבזמן האחרון לא כתבתי כ"כ באף פורום.
מה שאני לא יודעת או לא מבינה אני לא כותבת.
דברים על ציוד שאני לא מכירה או כל מיני דברים שאני לא יודעת אני פשוט לא מגיבה!!!!!
עכשיו, אם לא אכפת לך להפסיק להזכיר אותי בכל מקום אני אודה לך.
אז הייתה לי תאונה. ומה? לך לא היו? התאונה הייתה לפני כמעט שנה ומאותה תאונה אני אפילו לא מרימה את הקייט מהחוף. ואם לא אכפת לך, אז גם תפסיק לזבל את השכל בכל מקום שאתה יכול עד שלא תראה אותי גולשת לא תדע אם עברתי את המחסום או לא. אני לא גולשת בבית ינאי אז אתה לא יודע.
עדיף לך לשתוק ולהראות טיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון!!! כמו שאמרת לי, אם אני לא יודעת אני לא אגיב (ואני גם לא הגבתי עד היום על מה שאני לא יודעת) אבל גם אתה אל תגיד דברים שאתה לא יודע. אין לי עניין לריב עם אף אחד פה. ואם לא מעניין אותך, פשוט אל תקרא את ההודעות שלי. אף אחד לא חייב לקרוא אותן.
אז בקשה אחת - די להזכיר אותי בכל מקום!!! יש מספיק ילדים בפורום שאפילו לא עשו קורס גלישה ובם כבר "מבינים גדולים". אז רד ממני. תמצא מישהו אחר לעצבן.
:bye: :bye: :bye:

Guest

Postby Guest » Mon Jul 21, 2003 3:11 pm

הדוגמא שנתת ממש לא טובה , אני התכוונתי לילדים שמיעצים לאנשים מה לקנות מבלי שיש להם נסיון בכלל , במקרה של גל אני חושב שהיא בסדר ב 100% תמיד אני נהנה לקרוא מה היא כותבת וזה טוב וגם משעשע ומוסיף עניין היא יכולה להביע את דעתה על עפרי כמה שהיא רוצה כי זה פורום פתוח ואם זה מה שהיא חושבת אז זכותה להגיד את זה , הבעייה היא אותם ילדים שמיעצים וממליצים לגולשים חדשים לקנות ציוד באלפי שקלים שאני בטוח שאותם חדשים היו חושבים פעמיים לפני שהיו מוציאים סכומים גדולים כל כך אם הם היו רואים מי ממליץ להם על הציוד , אני בטוח שהכוונה של הילדים היא טובה אבל אם הם היו מבינים שבכדי לקנות מצנח צריך לעבוד קשה במשך חודש וחצי בממוצע (לעניים שבייננו) ואם הם היו צריכים לעבוד בשביל זה הם לא היו מקשיבים להמלצות של עצמם אלה מתיעצים במישהו מקצועי דרך אגב לא כל מי שגולש טוב הוא אוטומטית מומחה בכל מה שקשור לקייט אני מכיר גולשים טובים מאוד שלא יודעים לתקן פנימית אז אם גורמים לדיכוי בפורום של כאלה שכן מבינים נשארים בפורום רק המבינים פחות ואיכות הפורום נפגעת

Guest

Postby Guest » Thu Jul 24, 2003 6:41 am

תודה גיל :)

Guest

Postby Guest » Thu Jul 24, 2003 8:16 am

אותך מה שגל כותבת משעשע את כל השאר זה מעצבן

Guest

Postby Guest » Thu Jul 24, 2003 2:08 pm

מעצבן אותך? אל תקרא!!!!! אף אחד לא מכריח אותך.
היא תכתוב מה שבא לה אם זה מתאים לך ואם לא , חוץ מזה, שברוב המקרים היא כותבת דברים נכונים בניגוד לילדים האלה שגיל דיבר עליהם וממליצים על שטויות שהם בכלל לא יודעים על מה הם מדברים. בקיצור, עזוב את גל בשקט. לא עשתה לך כלום הבחורה

Return to “Kitesurfing”