Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

new X2 after 15 min of use 4 the 1st. time

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

????

Postby Guest » Sat Mar 08, 2003 9:54 am

כל הכבוד על הפרסום , אבל אני באופן אישי לא קונה את הסיפור

רק המעשים בשטח יוכיחו את השינוי ולא פירסומים של מקורבים למיניהם

מעכשיו תדעו : טריסטאן = עינבר

:wink: :wink: :roll: :roll: :!: :!:

Guest

Postby Guest » Sat Mar 08, 2003 11:08 am

יופי ....קצת אקשיון.
סתם .
אז קודם לאורח שהגיב רצוי להזדהות בשם,ולמה להיות כל-כך שלילי האיש קיבל מסרף-פוינט שרות טוב והוא מרוצה ,נכון שאני באופן אישי לא אוהב ,מחבב או מאמין ליבואן המדובר אך אין זה אומר שהאיש רע ורמאי ,לפחות לא כל הזמן .
אל תשכח שכשהגיע משלוח שלם של וויפיקות שהתפוררו היבואן החליף את המשלוח לכולם.
ומעבר לכך גם עם טריסטיאן היום מחובר לסרף פוינט ,רצוי שירשום כל עוד הדברים נכונים ומשרתים את ציבור הגולשים ,ורצוי שירשום כמה שיותר.
ןלך טריסטיאן אני אתחיל במזל טוב אבל התשובה הרי ללא ברירה תהיה ארוכה הרבה יותר.
אז נתחיל :
העינברים -ובכן הפעם הראשונה והיחידה שנכנסתי לחנות היתה לפני כשנתיים כשהספורט היה עוד צעיר ולי לא היה שום מידע על גלישה או על רוח ,הגעתי לחנות מאחר וחיפשתי חור חיצוני לדי-פאוור (זה שמרכיבים על הבר)ונאמר לי בחוף שיתכן ואצל אלכס יש כזה ,הייתי ממש ירוק ושאלתי מי זה אלכס והיכן הוא ממוקם ,נאמר לי בדולפינריום ,מעבר לכך נאמר לי שיש חנות סרף פוינט וגם לה יש פתרון אך זה לא היה נראה לי מספיק איכותי ,תאמין לי נכנסתי לסרף פוינט ללא שום דיעות קדומות בדקתי שם האם יש להם פתרונות אחרים ,המוכרים היו מאוד חברים ונחמדים ולאחר שלא מצאתי שם את מבוקשי שאלתי היכן נמצאת החנות של אלכס מאחר ונאמר לי שהיא נמצאת בסמוך ,התשובה שנאמרה לי ע"י אותם מוכרים נחמדים שמישהו הטעה אותי ואין באיזור שום חנות גלישה או קייט אחרות (היו שם יותר ממוכר אחד ששוחח עימי ותאמין לי שהם עשו הצגה קבוצתית מאוד משכנעת) ,יצאתי שמח וטוב לב כשבטעות בדרך לרכב נתקלתי בגולש קייט שהפנה אותי לחנות של אלכס ,לי הספיק הדבר כדי להבין שלא מדובר בצדיקים משמים ,מאוחר יותר כשקצת גדלתי לתוך הספורט ניתקלתי בעוד ועוד סיפורים "נחמדים"שיצרו אצלי את האנטי-תיזם כנגד סרף פוינט ואם אתה חושב שאני מלכלך עליהם כדי שתשמע את כל הסיפורים(וזאת לא בפורום חיצוני)כדי להבין שזהו לא אפילו קצה קצהו של קרחון,ואגב ומכאן נגיע להמלצה שלי אליך לפני חודשיים חבר סיפר לי מקרה דומה לשלך ,רק שבמקרה הספציפי לא היו סימני שאלה לזכאות בקליים ,מקרה קלאסי שיבואן צריך לעשות קליים לקונה כחלק משרות ,לאחר שהיבואן ניפנף את הבחור הוא נותר חסר אונים ופנה אלינו בשאלה בהמלצה שלי ושל חברים אחרים, אותו בחור פנה ישירות לוויפיקה שאי-מיילים כעוסים על השרות ועל אי מתן האחריות ,פנו אליו היבואנים הפעם בהמון נחמדות אמרו לו שהיה קשה אבל הם הצליחו לפתור לו את הבעיה.
אגב גם לך כנראה לא הכל הלך חלק כפי שפתאום הכל מצטייר אחרת לא היינו שומעים על המקרה כפי שדאגתה ובצדק לפרסם אותו באינטרנט ,הרי דיי ברור לך שהמטרה שהושגה הושגה לא מעט ע"י הלחץ שנוצר בעיקבות הפירסום שתאמין לי גם נאש וגם סרף פוינט היו ערים לו
מצחיק שמידיי פעם אני מקבל הודעות שאני באמת מאמין שהם תמימות השואלות אותי מה יש לך נגדם ,שהרי כו..לם ובאמת כולם יודעים במה מדובר ,חלק מעדיפים להחליק את העיניין ןלסלוח על הדרך מאחר והם חברים אמיתיים של בעלי העיניין וחלק פשוט בעלי אינטרסים מקבלים שרות מועדף ציוד זול יותר וטוב יותר ומוכנים לסתום את הפה ,הייתי ממליץ לך ללכת לאחד מבעלי האינטרסים כלומר אלו שמקבלים הנחות ותומכים ביבואן ברשת ,אחד שאתה מאמין ביושר האישי שלו אחד שיהיה מספיק קרוב אליך כדי לא לשקר ,שתסתכל לו בעיניים ותדע שהתשובה שאתה מקבל היא לא 50 אחוז אמת אלה 100 ,ותשאל אותו האם יש צדק בדברי ותקשיב לתשובה.אתה כבר תדע לבחון את הדברים לבד.
ולדבר האחרון מאחר ובאמת הארכתי בדברי שלא כמתוכנן ואולי בגלל שכן החפת לי לתבין ,ואני אכתוב זאת אחד לאחד.
הקייט סייט איפשר פתחון פה לכל מי שלא יבואן ,נוצר מצב שמספר גדול של בעלי אינטרסים החל מ3++עובדים של סרף פוינט וממשיך ב3+ בעלי אינטרסים כלומר אנשים שמקבלים את הציוד ב-40 אחוז הנחה ובתמורה מיחצנים את הציוד,כותבים בפורום ובסיטונאות ולא כדי לקדם את הספורט או כדי לקדם את האינטרסים של הקונים אלה כדי למכור יותר ציוד של סרף פוינט ,ניסיתי בעבר ואנסה תמיד גם בעתיד לאזן את הנושא ,גם אם לצורך העיניין אנדי,אלכס או מתישהם בהחלט חברים לדרך יכתבו מיליון הודעות בשמות בדויים או דרך חברים יפרסמו בצורה שיקרית מוגזמת את הציוד שלהם אני יאזן את המציאות ,למזלי הם לעולם לא יבצעו שטויות כאלו כך שלא אצטרך לעולם כנראה לאזן הודעות שלהם.
ונחזור למה שהיה בקייט סייט פורסמו לאורך שבוע אחד 122 הודעות בקשר לציוד של סרף פוינט ,2 הודעות של לגונה ,1 הודעה של מתי גם ללא כניסה לתוכן ההודעות אתה יכות להבין למשהוא היה פגום באיזון
ואם נכנס לתוכן אז נרשמו משהוא כמו 30+ הודעות המשבחות את ה-רר-די טריקס כגלשן הכי טוב בעולם ,תנסה לקראה עליו בפורומים העולמים ותראה שלישראל ישות משלה רק בישראל הגלשן הנ"ל שהוא גלשן לא רע הפך למצויין להכי טוב שיש,דאגתי תמיד לאחר צבר הודעות כזה לכתוב שחבל על הדיו שהם שופכים מאחר והמציאות מוכיחה אחרת וכדאי לכל מי שרוצה גלשן קודם כל לקפוץ ללגונה לבדוק את הגלשנים ,הם איכותיים בערך פי 1000 מה-רר-די תשאל כל מומחה עולמי לגלשנים או קייט והוא יתמוך בדברי.
אז הדבר הרגיז את העינברים והם יצרו לחץ גדול על יניב ,ועל זה כל הסיפור לא יבואן ולא נעליים ,תבדוק לאורך ההודעות הלא מעטות שכתבתי בפורום הזה האם אני מפרסם ציוד לאני מביא לארץ או אולי מפרסם את המיוד של אלכס ,תבדוק תחפור ותראה האם אני צודק.
[אז דיי כתבתי מספיק בחוץ מתחילה צפונית אז הולכים לים. .

Guest

Postby Guest » Sat Mar 08, 2003 11:11 am

וואי כמה שגיאות תסלח לי על הדיסלקציה ,אבל הודעה כזו ארוכה למי יש כח לבדיקה

Return to “Kitesurfing”