Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

Wipika Olry for sale

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dealers ..where are you ?

Postby Guest » Thu Jun 05, 2003 4:14 pm

איזו דממה.....

Guest

Postby Guest » Thu Jun 05, 2003 6:13 pm

בקרוב יהיו לי למכירה גלשנימ אקס-שוטר 155,144,133
מחיר 3700ש"ח.

Guest

I am not surprised

Postby Guest » Fri Jun 06, 2003 2:49 pm

נתי , משום מה אני לא מופתע שאתה היחידי שהגיב דבר שאומר משהו על ההגינות של שאר הסוחרים בענף
מאחל לך בהצלחה עם המצנחים החדשים שלפי התאור שלך נשמעים מאוד מענינים
הכינות היא דבר חשוב מאוד בעולם העסקים ונראה לי שאתה עושה את כל הצעדים הנכונים

Guest

Postby Guest » Fri Jun 06, 2003 4:01 pm

לי קל יותר מאחרים מאחר ואני לא מפרנס ילדים ומשפחה בעזרת הקייט ,תדע שרוב הסוחרים אמיר אלכס מתי גל ואחרים אותם אני מכיר ומוקיר אנשים באמת הגונים ,לעיתים הצורך להתפרנס שם אותם בצד השני של המטרס ,אך כולם באמת אנשים הגונים

Guest

The Israeli kite dealers

Postby Guest » Fri Jun 06, 2003 5:55 pm

נתי , זה שהסוחרים צריכים לפרנס משפחות לא צריך להתנגש בהגינותם , אישית אני עבדתי תקופה ארוכה עם אחד מהסוחרים בגלל הגינותו ולוא דוקא בגלל המוצר אותו הוא מכר הרומן נגמר מתי שהרגשתי שהוא "התפשר על הערכים שלו " , כמובן שאני לא בעסקים של לחנך אף אחד אז פשוט עברתי לסוחר אחר ממנו קניתי מספר מצנחים וגלשנים וכן ציוד אחר
בסך הכל כל מצנחי 2003 דומים מאוד אחד לשני לכל אחד יש איזה יתרון על האחרים וגם איזה חיסרון
אישית אני מעדיף לקנות אצל סוחר שהוא הגון ושאין לו מה להסתיר מאף אחד ( להסתיר מחירים מהציבור זה דבר שמצביע על משהו מסריח אחרת לא היה צורך להסתיר כלום)

אל תתפשר על הערכים שלך ועל ההגינות שלך ואם המוצר שאתה מדבר יעמוד במבחן המציאות אני מבטיח לך שתעשה חיל

Guest

Postby Guest » Sun Jun 08, 2003 6:28 pm

אני מכיר א ארנון והוא אחד האנשים הפחות פריירים בחופיינו ומתי לדעתי זה ממש ממש להיות אפס אם אתה בא למכור ציוד שלך כשאתה משמיץ של אחר או יורד על המחיר שלו ועוד בטח שבטח כשזה ארנון שהוא לא סוכן ולא מתחרה שלך וככה אתה בא ומנסה להרוס לו לדעתי גם אם תמכור ככה 2 גלשנים אתה יוצא לא בן אדם ככה לא מתנהגים
תחשוב על זה ........

תומר

maty
Medium Poster
Brand Affiliation: None

Yes

Postby maty » Mon Jun 09, 2003 9:17 am

קודם כל תשמור על הפה שלך אני לא אמרתי לאף אחד שהוא אפס ואני גם לא בגיל שלך כך שיהיה לך קצת כבוד למבוגרים ממך
אם ארנון לא פרייר אז כניראה שהוא לא שילם 5000 ש"ח עבור הגלשן
אז מה הוא מחפש לדפוק מישהוא במחיר דרך הפורום המטרה של הפורום להפיץ מידע אמין ולא מידה להטעיה ואם אני עזרתי למישהו לא לקנות גלשן במחיר מופרז אז אני שמח

ןאם ארנון רוצה למכור גלשן ולא לקבל תגובות כאלו שיפרסם אותו בדף המשומשים באתר הזה וגם באתרים אחרים ושם יכתוב מה שהוא רוצה באיזה מחיר שהוא רוצה

Guest

MATY

Postby Guest » Mon Jun 09, 2003 10:57 am

חבל לבזבז אנרגייה על אנשים שמדברים שטויות

Guest

למתי

Postby Guest » Mon Jun 09, 2003 10:45 pm

תאמר לי מתי משעמם לך לגמרי ? אין לך איזו חנות להריץ ? מה זה השטויות האלה
פירסמתי גלשן למכירה ופרסמתי גם את המחיר מה שאתה לא עושה משום מה
לא רוצה ? אל תקנה ! לא זכור לי שהכרחתי מישהו לקנות
אני בטח שלא מנסה לדפוק אף אחד- בינתיים השמועה היא שאתה עשית את זה לגולש מסוים ב trade in
תעשה לי טובה ואל תאמר לי מה לפרסם ואיפה , אמנם תומר בחור צעיר אבל אתה זה שמתנהג כמו איזה תינוק בכיין !
חבל שאתה הורס את השם שלך בהתעסקויות בשטויות

Guest

Maty

Postby Guest » Tue Jun 10, 2003 10:00 am

ארנון , חבל על הזמן שלך
הרי אם היית רוצה לדפוק מישהוא לא היית מפרסם את המחיר אבל למר מתי אין את האינטליגנציה לראות את זה.
מתי מנצל את הפורום הזה כדי לטרפד מכירות שהם לא שלו או דרכו - זה די ברור
מי שמנסה לדפוק גולשים זה מתי
פירסום ציוד משומש הוא שירות חינם שכל האתרים בארץ נותנים - כמובן שאצל מתי אתה צריך לשלם על זה
עזוב אותך - עוד סוחר מתוסכל

Return to “Kitesurfing”