Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

why two forums??

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Postby Guest » Thu Jul 24, 2003 4:52 pm

מבלבלת את המוח - לא משעשעת

Yael
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby Yael » Thu Jul 24, 2003 5:53 pm

.מה קורה? אתה ממש אובססיבי לגביה

??? :heartface:זוהי בעצם

Guest

Postby Guest » Fri Jul 25, 2003 8:13 am

ממש לא

Guest

Postby Guest » Sun Jul 27, 2003 1:20 pm

אז רד ממנה!!!! הילדה רוצה לגלוש. עזוב אותה בשקט.

Guest

Postby Guest » Sun Aug 03, 2003 2:23 pm

חברר'ה יניב הוא "בעל עסק", זה העבודה שלו בעצם, אם יעל הייתה חייה מזה או מרוויחה מזה, וחברות מסוימות היו משלמות לה אז גם היא הייתה עושה את זה כי למה שחברות שמפרסמות באתר ישלמו וחברות אחרות יפרסמו חינם אם הם רוצים לפרסם בפורום שישלמו. יעל רצתה לפתוח פרום ציבורי שכל החנויות והיבואנים יוכלו לפרסם בו אז סבבה אבל יניב רק עושה את העבודה שלו ולא מתחנף לאף אחד וגיל די להתבכיין
תפסיד בכבוד .....
ובהצלחה לכולם

Guest

Postby Guest » Mon Aug 04, 2003 9:41 am

תשמע כל עוד אתה מתכוון להסתתר מאחורי הפורום בלי שם זה רק מראה כמה אתה יודע איזה שטויות אתה כותב ואתה מפחד שיתקפו אותך אין לך מספיק אומץ לעמוד מאחורי המילים שאתה כותב, לא מעניין אותי הפורום של יניב ולא אכפת לי מי מפרסם שם יניב יכול מצידי להמחק עם הפורום שלו וזה לא יזיז לי, אני לא מדבר על זה שהוא גובה כספים עבור פירסום בצורה לא חוקית וגם זה לא אכפת לי , העובדה היא שהוא צמוד ללישי לתחת כמו זנב והצורה שבה הוא דואג לפרסם אותו בכזו קנאות ואובססיביות יכולה להעיד על 2 דברים ותבינו לבד... לגבי זה שאני לא יודע להפסיד בכבוד אז אתה כנראה שלא מכיר אותי בכלל , אני לא נוסע לתחרויות בכל העולם כדי להתאמן ואני לא מאמץ את עצמי לבצע את התרגילים הכי חדשים בעולם כדי להיות הכי טוב אני גולש רק בשביל הכיף שלי. ולא בשביל שום דבר אחר, גם לתחרות באתי בשביל הכיף ובשביל לכבד את האירוע ותאמין לי אם לישי היה מנצח בכבוד אני הייתי הראשון שהיה בא לברך אותו כנ"ל גם לגבי עפרי, אבל כאשר מישהו עובר על חוק בכוונה תחילה בכדי לקדם את האינטרס שלו ועוד זה על חשבון הגב שלי אני לא אשתוק וזה בכלל לא קשור לתוצאה בתחרות מאז ומתמיד אני שונא רמאים ומושחתים ולא חסרים לנו כאלה במדינה אבל להכניס את זה לספורט היפה שלנו ועוד בתחרות מול קהל שלם שיודע ומבין ולא מוכן לקבל את הביזיון שהולך שם זה עובר כל גבול , ויניב "בעל העסק" כמו שקראת לו ניצל את מעמדו כשופט בתחרות ובעזרת מניפולציה הצליח לשנות את התוצאה כאילו זה העסק שלו , כמובן שעל ההצלחה בעסקים מקבלים תמלוגים והוא קיבל כרטיס טיסה לטורקיה, ממש עסק מצליח

ועוד דבר קטן לך האנונימי אני ניצחתי ובכבוד גולשים טובים ממני אני לא מבין איך אתה מחשיב את התוצאה הסופית כתוצאה אמיתית גם אחרי שאתה יודע מה הלך שם ,אולי אם היית מבין שלכל תחרות יש חוקים ובתחרות הזו עברו על החוקים היית מבין יותר טוב, או שאולי אתה לא רוצה להבין

Return to “Kitesurfing”