Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

Kites Test results - from Kite Magazin

Forum for kitesurfers
ronil
Medium Poster
Gear: Slingshot, Nobile
Brand Affiliation: Slingshot
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kites Test results - from Kite Magazin

Postby ronil » Tue Aug 05, 2003 10:12 pm

ממגזין KITE הגרמני, חוברת יוני/ יולי 2003:
הגרמנים בוחנים את זה ברצינות, והמגזין מאוד אינפורמטיבי ומסודר.

נבדקו 6 עפיפונים מתוך קבוצת "הביצועים הגבוהים" (HOCH LEISTERS כהגדרתם).
נבדקו
NAISH X3
AIRUSH LIFT PRO
WIPIKA AMP
TAKOON SCOOP
SLINGSHOT FUEL
ישנו סיפור שלם על כל אחד מהמצנחים (בגרמנית כמובן), שורת סיכום , נתונים טכניים, ושתי סקלות בגרף איך למצב את המצנחים: אחד התאמה לגולש מ1 עד 10 , מתחיל עד מומחה.
והשני התנהגות באויר מ 1 עד 10 (איך לא), מעצלן עד סופר מהיר.
ושימו לב לתוצאות:

NAISH X3 מתאים לגולש 8 עד 10, התנהגות 8. ומצנח מהפכני בטכנולוגיה
AIRUSH LIFT PRO מתאים לגולש 7 עד 10, התנהגות 9. טוב לזמן אויר ובו בזמן פשוט לניהוג וטריקים.
WIPIKA AMP מתאים לגולש 6 עד 10, התנהגות 8.5. בעקבות האייר בלסט האגדי...קשה היה לי להבין יותר.
TAKOON SCOOP מתאים לגולש 6 עד 10, התנהגות 8. עדינותבתנועה? מה זה?
SLINGSHOT FUEL מתאים לגולש 4 עד 10, התנהגות 8. נעשה ותוכנן לביצועי אקסטרים אך משמח את מחפש הנוחות והמתחיל להתקדם. העפיפון עם האופי ההרמוני.

היה נעים לקרוא.

Guest

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 6:31 am

רוני ,אני לא יודע כיצד בחנו את המצנחים ,ומי בחן אותם,התנהגות באוויר לטעמי היא מושג שניתן דיי בקלות לבדוק אולם בהחלט בנוי מהמון פקטורים וצריך אולי לפרט במה הוא טוב :יציבות ,האם השלד יציב או המצנח נפתח ונסגר ,האם הוא צפוי וקל לתחושה בידיים וכן הלאה ןהלאה.
בכל מקרה לדעתי פרט למושג מתאים או לא לגולש מתחיל או מתקדם חשוב יותר היה לציין מתאים לגולש קל כבד ,מתאים לגלישת גלים ,או פרי סטייל ,בנוי טוב לרוחות גסטיות או לא וכו,לבצע מבחן ל5-6 מצנחים ובסופו לתת לכולם ציונים בין 8-9.5 על פני 2 סקלות ,זה דיי לא אינפורמטיבי,רצוי שיהיו יותר קטגוריות וייווצר גרף פעמון בכל אחת מהן ,ציון אחד מעל 9 ,3 ציונים בין 7-9 וציון אחד מתחת ל7,כך נדע מי טוב בינוני או חרא.
בכל מקרה לגבי סלינגשוט ,לא גלשתי על אחד אך מבחינת איכות חומרים ,איכות תפירה ,חיזוקים ....ובקיצור איכות מוצר מהגבוהות ביותר כיום בשוק ,ממש מדורגים בפיסגה .
אז שיהיה יום טוב

Guest

KIte Magazin

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 8:17 pm

נתי,
ישנם לכל מצנח גם כתבה שלמה, לאור ידיעת הגרמנית שלי, שמאוד בסיסית, אני קורא את האותיות הגדולות (ובעיקר את התמונות והגרפים) . נכון ששתי קטגוריות זה קצת פשטני אבל אני מרגיש במגזין הזה יותר רצינות ופחות הווי מאשר במגזינים האמריקאים.
צריך לזכור שכל אלה שנבחנו גם מפרסמים במגזין והמגזין צריך לחיות בשלום עם כולם, והם די מתפתלים עד שכותבים איזה ממצא שלילי.
הם לא כותבים מי הבוחנים, המקום היה האי פימן (FEHMAN)
בצפון גרמניה, ברוח חזקה ובינונית וים ללא גלים. אין למגזין מהדורה באינטרנט.
רוני

Guest

where are more Kites

Postby Guest » Thu Aug 07, 2003 7:45 pm

לא ציינת תוצאות של מצנחים מוכרים
קברינה , נורט ,FONE?
זה קצת משונה , לא

ronil
Medium Poster
Gear: Slingshot, Nobile