Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

needs some help with the gear.... :)

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

needs some help with the gear.... :)

Postby Guest » Tue Aug 05, 2003 4:34 pm

אחרי שקראתי את הויכוח על שני הפורומים החלטתי שעדיף לשאול פה קודם לגבי בחירת ציוד מתאים........
אני מניחה שמי שהצקתי לו בטלפון (חלק מפה..) אולי זוכר אותי אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי להחליט מה כדאי לקנות בסוף.....
:D :D :D
אז ככה..
1. naish arx 9.5 (2002 ?)+TT 5"6 במצב חדש כולל בר וחוטים הכל ב-3000 רק המצנח ב-2000
2. slingshot fuel 10 ar5.2 2002 --> 2700 שח
עם כמה תיקונים בבד
3. airush atv 2002 7.6 --> 2000 שח
4. naish x2 10 כולל בר וחוטים ב2500 שח
5. cabrina black tip 2002 7.29.8 2700 שח
6. liquid forse TT 1.71 מצב בינוני 1200 שח
זה נחשב לטווינטיפ גדול יחסית או שאפשרי לגלוש טוב איתו?

ושאלה קטנה לגיל- הרינו 9.3 שמפורסם באתר שלכם עדין רלוונטי?
ומה לגבי הווייקבורד והמיוטנט שפירסמתם? הם סבירים להתחלה?

תודה מראש שמי שיכול להגיב וסליחה על השיגוע.... :lol:

ronil
Medium Poster
Gear: Slingshot, Nobile
Brand Affiliation: Slingshot

slingshot +

Postby ronil » Tue Aug 05, 2003 9:02 pm

לכי על הסלינגשוט 10
אם זה אכן 2002, זה המצנח הידידותי ביותר מבין המוזכרים, המחיר יכול להיות קצת פחות אם יש תיקונים.
כמובן שאני משוחד כי אני מביא את המצנחים האלו וגולש על אחד.

LIQUID FORCE PF171
זהו לא גלשן גדול מאחר ובאורך נכללים גם שיני המזלג. הגלשן רחב, קל וידידותי. לא מהיר- קנייה טובה למתחילים ומתקדמים בדרך, צריך להזהר עם איזה סנדלים זה בא חלק מהברגים לא היו מנירוסטה
רוני

Guest

Postby Guest » Tue Aug 05, 2003 9:29 pm

תודה :)
זה משמעותי שיש קרעים בבד?

והגלשן הזה הוא ווייקבורד?? הוא מתאים בכלל להתחלה?
כאילו, אם זה סנדלים ולא רצועות אז זה לא יותר קשה להצליח לעמוד עליו? (ואני גם ככה בקושי עולה על גלשן)
ולא שאני הולכת לקפוץ בקרוב אם בכלל, אבל זה אפשרי לנתק גלשן כזה מהר בקפיצה ולהחזיר אותו?
:)

Guest

Postby Guest » Tue Aug 05, 2003 9:54 pm

יעל כמו שאמרתי לך בטלפון .
את צריכה מצנח בגודל 8-10 מטר ,אני לא מכיר את הלוחות השונים אך אני מניח שכבר סרקת אותם.כמו שכבר ציינתי קודם , הקברינות שברשותי לטעמי גדולים עבורך (9.4)ולכן בהחלט אין חשד כאן כי אני מוטה לצד זה או אחר ,אני גם לא מכיר את האיי-ט ווי ,מכל המצנחים שהזכרת לדעתי דווקא הקברינה 7.4 (8.5מטר)יתאים לך מבחינת גודל ,שכן למשקל נמוך הייתי נזהר עם מצנחים גדולים או חזקים ,מבחינת מחיר הנאש איקס 2 10 מטר בתנאי שמצב המצנח טוב הוא היחיד שנשמע כמו עיסקה משתלמת מאחר והאיקס 2 שייך למצנחי 2003 ,לטעמי כל מצנחי 2002
אמורים להיות מתומחרים במחירים של 1700-2200 ש"ח ,ולכן לא הייתי רץ לקנות את הקברינה 7.4.

Guest

גלשן

Postby Guest » Tue Aug 05, 2003 10:20 pm

היי יעל דיברת איתי בקשר לגלשן ליקויד פורס
בכל אופן אני אהיה כנראה מחר בכנרת אז אם את מעוניינת תרימי טלפון בבוקר
058-439196

Guest

Postby Guest » Tue Aug 05, 2003 10:44 pm

הי יעל
תראי הכי טוב בשבילך זה פשוט לנסות את המצנחים האלו ולהחליט לבד עם איזה מהם את מרגישה טוב יותר ונוח לך להטיס במיוחד אם את מחפשת מצנח משומש אז לא צריכה להיות שום בעיה לתת לך לנסות לפני שאת קונה, את כבר מסוגלת להטיס דיי טוב ולהחליט לבד על איזה מצנח קל לך יותר לשלוט , לגבי הריינו אז עד כמה שידוע לי מה שרשום שם מעודכן ואם יש שם שינוי מתי מעדכן אותו באותו היום , לגבי גלשן אני חושב שהסברתי לך כבר, אבל שוב : לדעתי עדיף לך להתחיל עם גלשן דו כיווני גדול 180-170 ואם תוכלי למצוא אז משומש אז עדיף מכיוון שברגע שתצליחי לגלוש בצורה חלקה את תרצי לעבור לגלשן קטן וכיפי יותר. וויקבורד זה לא בשבילך ומיוטנט זה גלשן חד כיווני וכך גם צריך להתייחס אליו עם הייתרונות והחסרונות

גם אני אהיה ביום רביעי בכינרת (בדיימונד או בדוגה) ואם יש לך עוד שאלות אז את מוזמנת

Guest

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 10:23 am

היי
תודה לכולם :D

יש סיכוי שאני אבוא היום לכנרת בכל מקרה....אז יצא טוב
:lol:

Guest

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 11:01 am

ליקוויד פורס הוא גלשן די טוב. הסנדלים שלו נוחים, זה תופס לך את הרגל הרבה יותר טוב ואין בעיה להוציא את הרגל אם צריך.
להכניס את הרגליים זו גם לא בעיה, את גם ככה שוכבת במים אז זה לוקח עוד שניה בדיוק להכניס את הרגל. זה לא בדיוק סנדל, זה פשוט עוד משהו כמו רצועה שתופס את הרגל מאחורה, חוץ מהרצועה הרגילה. קל מאוד להכניס ולהוציא את הרגליים והן לא בורחות לבד.
בקיצור, אל תקחי משהו קטן מ-1.70-1.60 וזה גם יכול להיות דיירקשיונל.
אל תהיי נעולה על טווינטיפ כי זה לא תמיד טוב להתחלה.
את גם יכולה להוריד את המחיר. אם הוא לא 2003 אז והוא במצב בינוני הוא לא שווה כ"כ הרבה.... אם הוא 2003 אז זה מחיר בסדר.
בקשר למצנחים, הנאש זה לא מצנח מי יודע מה נחמד למתחילים. לא הכי ידידותי.
אני מציע, או בלק טיפ (קברינה) לא יותר מ-9 מטר אבל לא במחיר של יותר מ-2000 ש"ח.
שנת 2002 בגודל כזה, משומש, לא שווה הרבה יותר מזה.
הסלינגשוט הוא באמת נחמד אבל מחיר לא סביר.
האיראש הוא במחיר הכי טוב פה אבל אני לא יודע מה המצב שלו. את חייבת לנסות כדי לדעת מה הכי מוצא חן בעינייך. כמו שגיל אמר לך.
את צריכה לנסות להטיס ולא צריך לגלוש בשביל לבחור מצנח.

בהצלחה :)

Guest

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 11:02 am

ליקוויד פורס הוא גלשן די טוב. הסנדלים שלו נוחים, זה תופס לך את הרגל הרבה יותר טוב ואין בעיה להוציא את הרגל אם צריך.
להכניס את הרגליים זו גם לא בעיה, את גם ככה שוכבת במים אז זה לוקח עוד שניה בדיוק להכניס את הרגל. זה לא בדיוק סנדל, זה פשוט עוד משהו כמו רצועה שתופס את הרגל מאחורה, חוץ מהרצועה הרגילה. קל מאוד להכניס ולהוציא את הרגליים והן לא בורחות לבד.
בקיצור, אל תקחי משהו קטן מ-1.70-1.60 וזה גם יכול להיות דיירקשיונל.
אל תהיי נעולה על טווינטיפ כי זה לא תמיד טוב להתחלה.
את גם יכולה להוריד את המחיר. אם הוא לא 2003 אז והוא במצב בינוני הוא לא שווה כ"כ הרבה.... אם הוא 2003 אז זה מחיר בסדר.
בקשר למצנחים, הנאש זה לא מצנח מי יודע מה נחמד למתחילים. לא הכי ידידותי.
אני מציע, או בלק טיפ (קברינה) לא יותר מ-9 מטר אבל לא במחיר של יותר מ-2000 ש"ח.
שנת 2002 בגודל כזה, משומש, לא שווה הרבה יותר מזה.
הסלינגשוט הוא באמת נחמד אבל מחיר לא סביר.
האיראש הוא במחיר הכי טוב פה אבל אני לא יודע מה המצב שלו. את חייבת לנסות כדי לדעת מה הכי מוצא חן בעינייך. כמו שגיל אמר לך.
את צריכה לנסות להטיס ולא צריך לגלוש בשביל לבחור מצנח.

בהצלחה :)

Guest

Postby Guest » Tue Aug 12, 2003 6:41 am

ליעל במידה ועדיין לא רכשת מצנח ,נאמר לי שבקייט -סייט במשומשים יש מצנח קברינה
cabrina c02 2003+bar
במחיר 2500 ש"ח ,במידה והמצנח טוב כדאי לך לעשות בירורים המצנח עשוי להיות מצנח מתאים והמחיר מצויין

Return to “Kitesurfing”