Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

Gaastra GXR 12 Vs. Ocean Rodeo Bronco 12

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Gaastra GXR 12 Vs. Ocean Rodeo Bronco 12

Postby Guest » Thu Aug 14, 2003 6:27 am

מעוניין לקבל השוואות ודיעות לגבי שניהם.
מה לדעתכם מומלץ יותר.

תודה מראש. :bye:

Guest

Postby Guest » Thu Aug 14, 2003 7:54 pm

שלום !
לי יש את הגאסטרה GXR 12 ו 16.5 , אני יכול לספר לך עליו אבל לא לבצע השוואה , אני לא מכיר את המצנח השני והאמת גם לא ראיתי אותו לא בארץ ולא בעולם אני מכיר את השם רק מהעיתונים ומהאינטרנט, אני מציע שתשאל את אותה שאלה בפורום הראשי של האתר הזה http://www.kiteforum.com ושם יענו לך אולי אנשים שמכירים את שתי המצנחים,
אני מאוד מרוצה מהקייט במיוחד מה 12 בעיקר בגלל טווח הרוחות שלו והקלות שבה נתן לשלוט במצנח והסלחנות שבה הוא מגיב ,
אבל אני בטוח שעדיף לך לנסות את המצנחים לפני שאתה קונה מאשר לקבל חוות דעת של אחרים כי לכל אחד יש דעה שונה וצרכים שונים.

Guest

Postby Guest » Thu Aug 14, 2003 7:56 pm

?מה יהיה עם העברית בפורום הזה
בכל מקרה אני מקווה שהבנת למה התכוונתי אם לא אני אכתוב את זה באנגלית

Guest

Postby Guest » Fri Aug 15, 2003 4:13 pm

שניהם עפיפונים שונים בעיצוב ולכן קשה להשוות ביניהם
הגאסטרה הוא עפיפון טוב עם
AR
גבוה
מה שמקנה לו תכונות מסוימות שפחות מתאימות לגולש מתחיל
הברונקו הוא עם
AR
בינוני מה שנותן לו תכונות יותר טובות לגולש בשנה הראשונה שלו,
כגון
הוצאה מהמים קלה,
יציבות ועוד...

אני מציע לך לעשות שימוש בפונקציית חיפוש בפורום על שניהם ולראות מה כותבים עליהם
:thumb:

Yael
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby Yael » Fri Aug 15, 2003 11:32 pm

אני לא יודעת הרבה אושן רודאו אבל לגבי הגסטרא ניסיתי אותו ומאד התרשמתי
.מהיציבות שלו באויר
.אני מאמינה שאם תגיע לשדות ים ביום עם רוח תוכל "לקבל סיבוב" על הגאסטא

...גיל, אני מקווה שלא סיבכתי אותך

Guest

Postby Guest » Sat Aug 16, 2003 9:40 am

יעל אני שמח לראות שחזרת , ו לא לא סיבכת אותי בכלל אין לי בעייה לתת לכל אחד לנסות את הקייט שלי כל עוד נזהרים עליו
זה נכון שהקייט מיועד יותר לביצועים אבל מנסיון של הרבה תלמידים שלי שמסיימים קורס אין בעייה בכלל למתחיל להטיס ולשלוט בקייט , הקייט כל כך קל להטסה שלא נדרש הרבה נסיון בכדי לגלוש איתו ,אבל רק מי שניסה יודע למה אני מתכוון
ביי גיל

Guest

Postby Guest » Sat Aug 16, 2003 10:15 am

גיל אני לא מכיר את שני המצנחים אבל באופן כללי ממה שקראתי עליהם , שניהם מצנחים בעלי פרופיל דיי עמוק,המשמעות של פרופיל עמוק:
שהמצנחים יכולים לשמש לביצועים ,זמני אוויר מצויינים ,טובים מאוד ברוחות חלשות ומצויינים לאנשים בעלי משקל גוף (מעל 70 או 75 ק"ג) או סיגנון גלישה אגרסיבי,מאידך לאנשים קלים מאוד או לגלישת גלים יהיו מעט פחות נוחים (אגב בדומה מאוד למצנח שלי).בכל מקרה אין ספק שהמצנחים מהסוג הזה יהיו קלים יותר לגולש מתחיל ובינוני וגרף ההתקדמות שלהם עד לרמה המאוד גבוה יהיה גבוה יותר .

maty
Medium Poster
Brand Affiliation: None

Nati

Postby maty » Sat Aug 16, 2003 5:32 pm

לא נראה לי שניסית מספיק את המצנח המדובר הגאסטרה
המצנח מהיר בסיבובים בגלל המבנה של קצה הכנף שלו שהיא מעוגלת לא תמצא את זה באף מצנח אחר בארץ ולגאסטרה יש פטנט על הענין

כמו כן בגלים בשתי תחרויות השנה השתתפו הגולשים מנבחרת גאסטרה אחת בקפו ורדה סקיי הגיע למקום הרביעי והמכובד ובשניה בתחרות שנערכה בין המקצוענים הגיע גולש נבחרת גאסטרה וגם השייפר של גלשני גאסטרה למקום הראשון ברוח של מעל 30 קשרים
במקום השני הגיע מרטין וארי שמוביל כיום בתחום
כך שהמצנח של גאסטרה טוב גם בגלים
ממש לא יודע יותר לגבי האחרים שאתה מזכיר אותם

Guest

Postby Guest » Sat Aug 16, 2003 8:05 pm

מתי אתה כמעט צודק ,תקרא את המילים בתחילת ההודעה שלי ,אני לא מכיר את המצנחים ,או בעיברית פשוטה לא גלשתי על אף אחד מהם, בכל מקרה מה שנאמר לי על המצנח ומה שקראתי עליו המצנח בעל פרופיל עמוק ,שאר הכיתוב הוא פועל יוצא של מזה .

Guest

Postby Guest » Sat Aug 16, 2003 8:11 pm

ואגב שכחתי להוסיף אני באופן אישי מעדיף מצנחים עמוקים ,מצנחי עפקו הם מצנחים עמוקים ואין ספק שמיבחינתי היתרונות עולים על החסרונות .
נכון לגלישת גלים הייתי מעדיף את הקברינה ,ללא ספק המצנח לגלים אך לגלישת פרי-סטייל ,לרמה הנמוכה הבינונית והגבוה אין כמו פרופיל עמוק ,קל לשליטה ,קל ללימוד תרגילים ,קל לקבלת זמני אוויר מדהימים.
א6ז אולי גולש זה או אחר יעלה על עפקו וינצח תחרות גלישת גלים ,או מקצוען יתפוס קברינה או איקס 3 ויצליח להוציא זמני אוויר טובים אך לגולש הממוצע יהיה הרבה יותר קל להשתמש במצנחים באופן שציינתי קודם.
לגבי הגסטרא תקן אותי ,במידה ואני טועה זהוא מצנח בעל פרופיל עמוק????

Return to “Kitesurfing”