Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

reply to kitesite -apco

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

reply to kitesite -apco

Postby Guest » Wed Aug 06, 2003 8:49 pm

או.קיי תגובה שלי למה שקורה בקייט סייט ,מקווה שמישהו ימשוך את תשומת הלב שם לתגובה שלי לגבי הכתוב באתר
עפקו -חברת מצנחי רחיפה מהגדולות בעולם היקף המחירות שלהם ענק
,הם שולטים בשוק מצנחי הרחיפה בארץ בגדול ,על אף שבתחילת הדרך גם עליהם היו שפיקפקו וטענו מצנח ישראלי ,מוצר ישראלי???לבסוף כולם אכלו לעצמם את הגרביים והלכו לקנות מצנח
עפקו כדי לרחף
אז אולי זו הסיבה שיש קצת לחץ אצל חלק מהכותבים????.
ולגבי מצנחי הגלישה:מחירון עפקו זול בהרבה מזה המוצג ע"י המתחרים
עפקו השקיעו זמן ממושך ורבבות רבות של שקלים בפיתוח המצנח הנוכחי .
החומרים מהם בנוי המצנח כעובדה הם חומרים יקרים יותר ואיכותיים יותר מאלו שמהם בנויים שאר המצנחים (וזו עובדה מוגמרת -תיצרו קשר עם כל יצרן בדי מפרש ותבררו נתונים).
לגבי איכות המוצר ,אני יותר מבטוח במוצר אותו אני מייצג ,וכמו שגיל הורוביץ נוהג לאמר איכות מוצר ניתן לבדוק רק כאשר מנסים אותו באופן אישי- לכל מי שמעוניין אני מבטיח אפשרות לבדוק את המצנח ולהווכח בעצמו ,המוצר בלי ספק מוצר ברמה הגבוה ביותר ואינו נופל משום מצנח בשוק ..כולל ..כן האיקס 3 ,.
לגבי התגובה של רון -"כן נדמה לי שנתי הועף פעמיים ....."ובכן רון אני בן 33 דיי סנילי אבל השם שלך משום מה לא נימלט מזיכרוני ,בעבר כשביליתי בקייט -סייט היו לסרף פוינט מספר כותבים חלקם עבדו בחנות(בחדר האחורי על המחשב-נשמע מוכר)חלקם סתם נושאי דגל ואינטרס ,ואתה היית אחד מהם דאגתם לכתוב מעל 120 צ'טים שמטרתם הפצת הציוד של סרף פוינט בשעה שלשאר היבואנים הייצוג היה פחות מ20 צטים ,הרוב אני מניח היה זבל שאפילו אתה לא מאמין בו ,וכן אני הוא אותו נתי שדאג לאינטרסים של אותם תמימים שחיפשו מידע אמין על ציוד ,אז הייתי סתם גולש ולא ייצגתי שום חברה להבדיל מהיום וניסיתי לשמור על איזון וצדק.ולדוגמא כשכתבתם על הגלשן המדהים החדש של ר-ר-די (אני מקווה שאני זוכר נכון)כמה הוא מדהים ...ומכרתם כל יחידה ב4500 ש"ח דאגתי לכתוב שהגלשן הנ"ל אינו עומד מול הקרסוליים של גלשני פפ-1
(אתה יכול לשאול את אמיר -אני בהחלט לא נציג שלהם וכיום מתחרה בהם)
נכון להיום מסתבר שצדקתי אותם גלשני על נעלמו מהעולם המחירונים שלהם מתדרדרים ,מאידך הגלשנים של פפ-1 שכולכם דואגים לאמר שהם שבירים(אף על פי שב2003 לא נשברו כאלו)עדיין מככבים המחירים שלהם נשמרים ,....
ואגב כתבתה שהמחירים של שאר החברות דומים לשלי ,כלומר איקס 3 נמכר ב4000 ש"ח ,אז נכון לך ולעוד מספר מיוחצנים המחיר יהיה 4000+ש"ח לגבי שאר האוכלוסיה המחיר יהיה מעל 7000.
וכשאדם קנה לפני 10 חודשים מצנח איקס 2 במחיר 6000-7500 ש"ח וכיום המצנח שלו פלוס גלשן שווה 4200 ש"ח (זה המבצע שפורסם )המשמעות שהמצנח שווה 2500 ש"ח ,או בעיברית איבד עד 5000 ש"ח ממחירו ב10 חודשים
אני חושב שלנאש יש מצנחים נהדרים ,אני גם חושב שסרף פוניט מכונת מחירות ויחצנות נהדרת רק חבל להתלכלך ולהסתתר מאחורי שמות בדויים,שמעתי על אופיר רק דברים טובים אז תנסו לשמור על השם דרכו.
מצטער על הכתיבה המתישה ,פשוט הקריאו לי כרגע בטלפון את הבורדל שהולך שם ומתוך כבוד ליניב שהוא חבר אני מעדיף שלא להגיב שם
אז אני אהיה בסיני החל מהלילה נקווה לרוח ושתהיה לכולם שבת נהדרת.

Ron
Medium Poster

Reply

Postby Ron » Wed Aug 13, 2003 4:16 pm

נתי היקר:
רק עכשיו ובאיחור אני רואה את התגובה שלך פה.
אז כמה הבהרות:
1. אין לי ולא היה לי כל קשר לסרף פוינט (אני עובד בהיי טק)
2. אני שותך לדיעה שסרף פוינט יקרנים ולא אמינים
3. אני עדיין חושב שמצנחי עפקו הם יקרים יחסית.
4. אני אשמח לנסות אחד מהם.
5. אני מאד אשמח אם תצליח לגרום להורדה משמעותית במחירי הקייטים בארץ.
6. זה שיניב חסם אותך והעיף אותך מקייט סייט זו עובדה, אבל זה לא אומר שאני תומך בכך או מתנגד לכך. זה פשוט מה שקרה, לא?
7. אז לפני שאתה משמיץ ומתלהב סתם, תבדוק טוב, וזאת כדי לא לחזור על הטעויות של סרף פוינט שנגדם אתה כל כך יוצא.
תנסה להראות מה טוב אצלך, ולא מה גרוע אצל המתחרים.
בהצלחה במכירות ולהתראות במים.
רון
:bye:

Guest

Postby Guest » Wed Aug 13, 2003 6:46 pm

רון יתכן ואני טועה באיש או בשם,אבל אני זוכר איש בשם רון שלאורך תקופה ארוכה ייצג את האינטרסים של סרף פוינט.
לגבי מחיר אני בהחלט חושב שלמכור 2 מצנחים ב7000 ש"ח ,ע"פ המחירון ,מדובר בחצי מחיר כלומר 2 עפיפונים במחיר של אחד.
אם אני לא טועה גם נאש ,וויפיקה נורט או קברינה או פ-1 כולם ע"פ המחירון צפונה מ6000 ש"ח למצנח .
אז לגבי המחיר ללא ספק המחיר זול
לגבי האיכות תתקשר אלי בצפונית הראשונה ותוכל לבדוק בעצמך.
לגבי השירות ,הפוטציאל לתת שירות מעל ומעבר לכל מה שנותנים כיום קיים,האתגר שלי לייסם את הפוטנציאל ,אני מניח שזמנים יגידו.
לגבי אמינות ,וכאן אני פונה לגולש המתחיל: אני מבטיח ותרשום את המילים הללו שמבחינתי חקוקות בסלע"גם כשאשלוט בשוק במידה ואכן הדבר יתרחש ,אני מבטיח לתת מחירים סבירים ולא למכור ע"פ הפרצוף של האיש שנכנס אלי ,גם כשאדם שאינו מבין יכנס לחנות הוא יקבל את הכי טוב שאני אוכל לתת לו ולא את הכי טוב שאני אוכל להשיג ממנו"

אז נמתין לצפוניות ואתה מוזמן לנסות.
אגב יניב חבר טוב שלי ,נכון שהיה ביננו ריב בעבר ,אני עדיין חושב שהוא טעה בגדול ,אך הכל נשכח והוא עדיין חבר טוב ואיש יקר ואגב עד לפני כשבוע (כשהתחלתי למכור את מצנחי עפקו והפכתי לסוחר) מבחינת יניב לא היתה בעיה שאני אכתוב בקייט -סייט הוא הבהיר לי שהכל מאחורנו ובמידה ואני רוצה (כל עוד אני לא סוחר)אני מוזמן ,אך זו היתה בחירה שלי ללכת עם מה שבלב ולפתוח פורום פתוח שלכולם יהיה פתחון פה בפורום. .

Ron
Medium Poster

Reply

Postby Ron » Sun Aug 17, 2003 9:54 am

רק כדי לסכם את הנושא,
אני לא מאנשי סרף פוינט. אף פעם לא הייתי.
לי אישית יש גלשן UNDERGROUND שיבאתי לבד מחו"ל, בין השאר מתוך רצון לחסוך את עמלות הסוכנים הגבוהות (חוץ מזה שהגלשן הוא פצצה, המחיר באמת השתלם).
אני מסכים עם מה שאמרת לגבי צניחה של מחירי קייטים- חדש = 7000 ומשומש בן כמה חודשים = 2500.
אבל, זו הסיבה שבגללה אני עדיין חושב שיהיה לך מאד קשה להתחרות בטווח המחירים שהגדרת.
אני למשל אעדיף לקנות NAISH X2 בן כמה חודשים ב 2500 ש"ח, מאשר APCO ב3500.
אפילו אם APCO הוא מעולה ולא נופל בביצועים מהנאש.
אתה גם מבקש למכור חבילה של שני מצנחים, מה שגורם עדיין להוצאה אחת של סכומים של אלפים רבים.
למה?
אולי אני צריך רק מצנח אחד?
וכל זה לפני שהתחלנו לדבר על שיקולי סחירות ומכירה של הקייט כיד שנייה.
אני מאמין, שיהיה יוצר קל למכור נאש או קברינה משומש, מאשר APCO משומש.
אגב- מה לגבי זכויות יוצרים ופטנט? APCO משלם תמלוגים לממציאים??

בכל אופן, אני מאחל לך בהצלחה רבה ומברך על היוזמה!
להתראות במים.
רון

Guest

Postby Guest » Sun Aug 17, 2003 7:06 pm

רון ,רק עכשיו נופל האסימון מי אתה ,אז קודם סליחה על האשמות לחברות בסרף-פוינט ,למעשה אם אני מנחש נכון אתה בעצם בחור דיי נחמד .
בכל מקרה אני אעשה איתך דיל ,אתה תגלוש למשך מספר ימים על מצנח עפקו ובסופו של יום או מספר ימים לאחר שתתרגל מעט למצנח אני אתן לך לכתוב מה דעתך .
אגב הדיל הזה ,ואני מניח שתשמח ללכת עליו הוא לא תאורטי אלה דיל אמיתי .בצפונית הראשונה שיש מעל 18 קשר ועד 24 קשר אתה גולש מספר דקות על הנאש 12 ולהמשך היום על עפקו
12
,תן לעפקו קצת יותר זמן כדי להתרגל לציוד מעט שונה ,ונראה מה תאמר בסופו של יום.
ללא ספק תגלה שברוחות הללו לעפקו יש את כל היתרונות בעיקר עבור גולש ברמה שלנו ,בה אנו צריכים זמני אוויר ,כח זמין ,ומצנח שידע להתנהג ויאפשר לנו להסיט את תשומת הלב לנסיונות לבצע תרגילים .
אני יכול רק לאמר , הפעם הראשונה שיצא לי לגלוש על עפקו,זה היה בחורף רוחות גסטיות סביב ה22 קשר ,שמתי בצד את הקברינה 9.4 (2002)ומאז לא הסתכלתי לאחור ,את החיוך שהיה לי על השפתיים היה קשה להוריד גם עם איזמל גדול ,זה לא שהקברינה לא נתנה זמני אוויר יפים ,אלה שהעפקו פשוט הקפיץ מעט יותר גבוה מעט יותר זמן ,והמפליא מהכל היה שברמה המאוד בינונית שגלשתי בה כל קפיצה היתה כמעט מושלמת ,כלומר עם במצנח אחר הייתי זקוק ל 5-6
קפיצות כדי לתת אחת טובה כאן כמעט כל קפיצה היתה טובה.

Guest

OK

Postby Guest » Mon Aug 18, 2003 3:26 pm

עשינו עסק. :lol:
בשמחה אקח סיבוב.

Return to “Kitesurfing”