Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

omry porat the kite school

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

omry porat the kite school

Postby Guest » Tue Sep 02, 2003 7:02 pm

שלום אני תלמיד לשעבר של עמרי אני רוצה להגיד לכם קודם כל שעומרי אחלה בן אדם וגולש נהדר
בעיה אחת יש הוא לא יודע ללמד ולא לוקח אחריו כשעומרי לימד אותי לא הבנתי אבל היו כשיש לי יותר ידע אני יכול לומר ולספר מה הוא עשה לי
שיעור ראשון היה על קייט 2 חוטים 2 מטר והחלק הזה נערך בידיוק שתי דקות מכיוון שהרוח לא הייתה חזקה מספיק אז הוא נתן לי טורו 16 ונתן לי לעשות איתו גרירות על החוף ולימד אותי קייטלופ על החוף עם קייט 16 אז חשבתי שזה משחק עד שנמרחתי קצת כשמשו קרה לקייט עומרי התחיל לצעוק והבנתי שהוא ככה לא רק אלייי הוא פשוט צורח עם משון לא נראה לא ואם אני עושה משו לא טוב עם הקייט אז בכלל הוא שומר על הציוד שלו כמו זהב אבל עליי לא כל כך היה איכפט לו
בשיעור השני עשינו קצת גרירות במיים גמובן עם קייט 16 ואם משו קורה לקייט כמובן צרחות
לאחר מספר ניסיונות הוא ניסה ללמד אותי לעלות על גלשן אך לא כולכך הלך לו(אולי זה גם קצת בגללי :lol: )
במשך כל השיעור התרסקתי וחטפתי צעקות
שיעור שלישי אותו סיפור יצאיתי גולש מטר וטיפה מבולבל אומנם אם יותר ידע ויותר כסף בכיס אבל זה לא היה שווה את זה כיום אני גולש ומבין את הטעיות שלי ובעזרת השם מתחיל לקפוץ ולא בעזרת הנ"ל
אני לא קשור לשום סוכן רק רציתי לספר את סיפורי כדיי למנוע את העוול ממתחילים אחרים....
נ.ב
אני רוצה להזכיר לכם שבתור בן אדם עומרי הוא אחלה
וגם בתור גולש

Guest

Postby Guest » Wed Sep 03, 2003 2:30 pm

גם לי קרה משהו דומה...........
אבל לא נורא אני למדתי בסוף לגלוש אבל אני מקווה שהדור הצעיר לא יעשה את אותה הטעות

Guest

Re: omry porat the kite school

Postby Guest » Wed Sep 03, 2003 2:43 pm

Anonymous wrote:שלום אני תלמיד לשעבר של עמרי אני רוצה להגיד לכם קודם כל שעומרי אחלה בן אדם וגולש נהדר
אז מה אתה בא להגיד ? ללמוד אצלו או לא ?

Guest

Postby Guest » Wed Sep 03, 2003 3:36 pm

לא בפרוש.....

Guest

Postby Guest » Thu Sep 04, 2003 10:31 pm

הייתי מספר ימים בבית ינאי ואני עד שעמרי צועק על תלמידיו בחוסר רגישות מגעילה
אך שאלתי תלמיד שלו והוא אמר שהוא היה מרוצה משיטת הלימוד שלו
אך אני בספק אם הוא לא היה משוחד :thumb:

Guest

Postby Guest » Fri Sep 05, 2003 2:45 pm

וואלה גם לי זה קרה חשבתי שזה רק אני אבל עכשיו מתברר שלא

Guest

עמרי

Postby Guest » Sun Sep 07, 2003 3:57 pm

מעניין למה כולם הם רק אורחים, נכון אני גם שמעתי את עמרי צועק, אבל "בחוזר רגישות" לא חושב שזה ממש נכון. עמרי מלמד עם מצנחים גדולים (כשהרוח חלשה) כי יום אחרי הקורס כולם נכנסים עם מצנח 16 או קונים מצנח קטן מדי ולא מצליחים לגלוש.
אני מכיר את עמרי (מהקורס שהוא העביר לי) ואני באמת חושב שאני לא למדתי מהר, אבל לאחר הקורס נשארנו חברים ואני עד שהוא ממליץ מוכר ציוד לאנשים לא רק ממטרה להרוויח אלא ממה שמתאים להם.

עמרי גם אחד האנשים שיותר משמח להסביר ולעזור בחוף או במים גם לאנשים שלא למדו אצלו.

אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו כי פשוט לומדים טוב וחוסכים גם על הקורס ובעיקר על הציוד, נכון עם מחפשים מדריך שרק יעשה לך טוב בקורס וילטף את האגו אולי הוא לא מתאים, אבל מי שראה איך עמרי גאה בחניכים שלו שמצליחים לגלוש , וכמה עצות עזרה מקבלים גם אחרי הקורס יימליץ עליו בעניים עצומות.

כן יש עוד מדריכים טובים בארץ אבל עמרי הוא בהחלט אחד מהם אם לא הטוב שבהם

אני ממליץ ויש גם שם אלון ירדני :bye:

Guest

Spelling mistakes

Postby Guest » Sun Sep 07, 2003 4:01 pm

WOW so many spelling mistakes - sorry it just one of those days at work
:thumb:

Guest

תשובה

Postby Guest » Sun Sep 07, 2003 5:48 pm

תשובה עמרי...
תודה על הפרגון אלון, כמה חבל שרוב התלמידים שלי שסימו את הקורס אצלי לא גולשים באינטרנט (אלא בים!!! אז) אז היו יכולים להיות לי עוד הרבה פידבקים חיוביים :D
אז כל מה שנאמר נכון, ולחניך שלי שהשאיר את ההודעה בפורום ומסרב להזדהות אתה מוזמן להתקשר ולדבר איתי , אני תמיד ישמח לשמוע מה הטעויות שלי ולשהשתפר.
לא פעם אני אומר לחניכים שלי שאני מרים את הקול ולפעמים זה נשמע צעקות לא בגלל שאני כועס או חרד לציוד שלי כי פשוט קצת קשה לשמוע אחד תשני ממרחק של 30 מטר כשנושבת רוח. אני לא זוכר מי זה היה שנתתי לו את הקייט טורו 16 כי הרבה זמן לא הוצאתי אותו מהשק אבל עצם העובדה שאתה גולש וכבר מתחיל לקפוץ משמחת אותי מאוד
עמרי פורת

Guest

Re: עמרי

Postby Guest » Mon Sep 08, 2003 3:08 pm

alon_yardeni wrote:
איך עמרי גאה בחניכים שלו שמצליחים לגלוש ,.

:bye:
ברור שבמעט שיש לו הוא יגאה ואתה
אלון הוא נתן לך עוד 2000 שיעורים אחריי שהוא כבר מזמן היה צריך לתתת לך לבד..

Return to “Kitesurfing”