Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

new new new

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

new new new

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 6:24 am

ובכן עדיין לא קו יצור ,אבל חבר מחוף הגיפים בבת ים ייצר פרוטו טייפ ראשון של ה.ה..גלשן.
לשמחתי הרבה יצא לי להיות מעורב מעט במתן המידות לגלשן ובהטוויית עיצוב מתקדם לגלשן ,ואתמול מוטי הגיע עם המוצר הסופי אותו עיצב וייצר בעצמו ,ממחר יצא לי להיות עם הגלשן לנסות אותו בתנאים שונים לבדוק חוזק חומרים נוחות ....
מבחינת מראה הגלשן סו....ף הדרך , משקל ...סוף הדרך ,למי שמעוניין לראות הגלשן יבלה הרבה בחוף הגיפים.
מידות הגלשן 125*37 ס"מ ,משקל ערום 1.9 ק"ג (תאמינו לי נוצה),בנוי בצורה דיי מלבנית (קצוות רחבים),
רוקר אחיד ויפה ,לאורך הפינות של הגלשן יש מתפסים רבים עטופים בשיכבה מחוספסת(חול)
היעד גלשן לרוחות בינוניות עד חזקות ,לגולשים שרוצים מוצר ברמות הגבוהות ביותר של המקצוענים.
אחריות תנתן למשך שנה שלמה
המחירים יהיו פחות מ3000 ש"ח
נכון להיום יש רק גלשן פרוטו טייפ ,שיעבור בין שוכני חוף הגיפים,למי שרוצה לנסות את הלהיט מוזמן להגיע ולגלוש
אגב תשאלו בעולם כל הגולשים מעדיפים לגלוש על מוצרים הנד-מייד (יצור יחידני) ולא על גלשנים שמיוצרים בקו ייצור ,מאחר והאיכויות של גלשנים בקו ייצור נמוכות בהרבה ,הן בשל צורת הייצור,הן בשל תשומת לב לכל מוצר ומוצר והן בשל שימוש בחומרים זולים כמו קצף מסוג זול או שימוש בסיבי פיבר-גלס ולא קרבון ,או אפילו שימוש בקרבון מסוגים זולים ???

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 7:01 am

מאיזה חומר עשוי הגלשן

אני באופן אישי מעדיף
carbon ?

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 7:59 am

החומר קרבון ,ע"פ המידע שיש לי (ואגב אני רק צד תומך בביצוע ,האיש שתכנן ביצע לניצל את הידע והניסיון הרב שיש לו בחומרים מורכבים ,תוך שימוש במהנדס חוזק חומרים שעובד בתעשיות הביטחוניות .....)ישנם 3 שחבות קרבון מהאיכותציות ביותר שיש ,ללא שימוש ספיברגלס רגיל .
הקצף גם כן קצף איכותי מאוד וייקר ,מבדיקה שביצעתי בעבר קצף איכותי כזה יעלה בארץ בין 200 ל300 ש"ח לגלשן,קרבון עולה באתרים בחול סביב 35+ דולר למטר ,ומכאן ש3 שכבות בערך יעלו 100 דולר .
להערכתי בגלשן כזה החומרים ללא עבודה וללא פדים+רצועות לרגלים יש חומר במחיר של 800+ ש"ח-

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 8:15 am

תשמע נתי אם אתה רוצה שהגלשנים האלו יצליחו בארץ המחיר צריך להיות אטרקטיבי,
זה אומר לא לקחת מחיר קצת פחות מגלשן בארץ(גלשן היום אני יכול להוציא גם ב2700שח
שורה תחתונה היתי מסתכן וקונה גלשן כזה במחירשלבי1300-ש"ח
1600
כולל אחריות

nati
Medium Poster

Postby nati » Wed Sep 10, 2003 8:46 am

אני לא מוכר את הגלשן ,והבחור יקבע את המחיר .
לגבי בכמה הוא ימכור ,זה עיניין שלו ,המחיר של חומרים + רצועות ...יהיו (להערכתי בלבד מאחר ואני לא מעורב בייצור) מעל 1000 ש"ח ,לכל גלשן כזה יש מספר שעות עבודה לא במבוטל +ידע כך שאני לא מניח שהאיש ימכור אותם כל כך זול ,אגב האיש בעל עסק פרטי אחר מרוויח, כך שרעב ללחם הוא לא .
ואגב זה בסדר שאתה יכוללקנות כל גלשן שתרצה ב2800 ש"ח ,רוב הגלשנים בשוק הם גלשנים מצויינים ואני בהחלט ממליץ לכולם ללכת על המחיר הזול ולא לקנות גלשנים במחירים אותם מפרסמים היבואנים של מעל 3000 ו4000 ש"ח,לגבי אני עצמי אני אבחן את הגלשן אח"כ ייתן חוות דעת ,במידה ואני יחשוב שהוא להיט ,אתה וכל אחד אחר יחליט מה הוא קונה ,תוצרת עצמית שבנויה למקצוענים או תוצרת סינית המונית שעליה חתימה של חברה במחיר יקר יותר.
כדאי מאוד שתדע שעד לפני שנה כל הגולשים בעולם פרט לאלו של פפ-1 גלשו על קסטומים ,עם מדבקות של החברות שלהם ,עד שהחברות הגדולות הטילו ווטו וחייבו אותם לגלוש על העגלות שלהם ,בחלק מהחברות זה גרם לעזיבה של חלק מגולשי הסגל .
גם היום כשתשאל גולש מקצועי הוא יאמר לך שהתוצרת -העצמית איכותית בהרבה ,השאלה למה לגולש ה"פשוט" לא עדיף לקנות קסטום?! במידה והוא אכן יוכיח כי הוא יותר איכותי במים ,יוכלו להתאים את הגלשן לגולש (צורת גלישה משקל גוף...).
בקיצור שתגיע כבר רוח ואני מבטיח לתת מבחן כמה שיותר אובייקטיבי ואתה תחליט לבד מה אתה קונה
אגב לפי המבנה של הגלשן הוא בנוי לרוחות בינוניות עד חזקות והוא לא בנוי להיות אול-ראונדר,כיאה אגב לכל הגולשים המקצוענים בעולם שמחזיקים גלשן לרוחות קלות וגלשן לרוחות בינוניות ומעלה,אגב קהל היעד של הגלשן הוא גולשים ברמות הגבוהות ,שרוצים להפיק את ה100 ,אחוז מעצמם ומהגלשן שלהם.
לגולשים מתחילים אין טעם בגלשן במידות הללו מאחר והוא יהיה קטן מידי ויקשה יותר מאשר יועיל.אגב לגולשים מתחילים לאיש יש גלשן 155 ס"מ ,נהדר שמאוד מזכיר את הפפ-1 160 ס"מ

nir_
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby nir_ » Wed Sep 10, 2003 10:37 am

אפשר לראות תמונה?

ronen01
Medium Poster

Postby ronen01 » Wed Sep 10, 2003 4:49 pm

היי נתי,
תבדוק בדיוק מאיזה ליבה הגלשן עשוי
כי זה למעשה מהווה את התנהגות הגלשן במים

ממה שאני מכיר בשנה שנתיים האחרונות פיתחו ליבות מיוחדות שיתאימו למאפיינים ולדרישות של הגלשנים

רונן :bye:

בכל מקרה ממה שראיתי הוא נראה טוב רק שישתמש באותם ליבות ואז יש פה פוטנציאל מצויין...

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 5:22 pm

נתי אם אתה רוצה גלשן לרוחות חזקות ובנוניות.
תגלוש על GAASTRA SKY-PRO
ואז נדבר.
גלשן פשוט מצויין

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 6:37 pm

היי...י..ה קארמבה כרגע ראיתי את הגלשן לאחר שסיימו לשים עליו את הרצועות החרבות ואת אבקת החול בתופסנים,אנשים להתאהב במראה המושלם.. אולל...לללל..לל.ה ,מצטער על התגובה הילדותית .
רונן הליבה היא ליבה ממשפחת הקצפים האיכותיים ,בדומה לאיירקס...
הגלשן שראית היה ניסיון ..בדיקה סתמית של קצף רגיל שניתן לי במיוחד כדי לישבור אותו ולא יותר מכך ,הגלשן הנוכחי בנוי מהחומרים הכי טובים בשוק,הקצף איכותי מאוד ,הקרבון מהאיכותי ביותר שקיים משתמשים בקרבון מסוג זה בתעשיית התעופה הצבאית המאוד מאוד יקרה שם לא חוסכים בחומרים מאחר וכל יחידת קרבון כזו נמכרת ברווח של מיליוני אחוזים ,השכבות יושבות אחת על השניה בזווית המתאימה ללחצים על הגלשן .
הגלשן בנוי מ3 שכבות קרבון בכל צד ,המשקל הנמוך הוא בשל חומרים איכותים ,שימוש בווקום וטכניקות נוספות.
והעיקר אנשים יקרים אתם לא מבינים על מה אני מדבר מחר אני ינסה לעלות לכם תמונות אולי אז תבינו את גודל הלהיט ,רונן מה שראית היה גלשן נחמד ובהחלט נראה רמה גבוה אבל הגלשן הנוכחי על אף היותו פרוטו -טייפ והגימור אינו סופי נראה פי מיליון יותר מלהיב מכל גלשן אחר בשוק
אגב בחור אחר שקנה לפני שבוע את אחד הגלשנים הטובים ביותר בשוק (ואני לא אזכיר את שם הגלשן)ומאוד מרוצה מהקניה שלו ראה היום בבוקר את הגלשן ומיהר להתקשר אלי בהתפעלות ,ואמר שהגלשן פשוט נראה רמה אחרת משהוא מדהים .

Guest

Postby Guest » Wed Sep 10, 2003 8:59 pm

בלי דיבורים אתה לא יודע שתמונה שווה אלף מילים ,שחרר ת מ ו נ ות

Return to “Kitesurfing”